Yaşama dair tüm alanlarda, Eriş İnşaat Yarım asırlık deneyimi ile Hayatı güzelleştirir.

Değerlerimiz

Kalite, Dürüstlük ve Güven
 

Kaliteden ödün vermeden karşılıklı güven ve iyi niyete dayalı nitelikli işler yapmak öncelikli hedefimizdir. Bunun için de ekip olarak doğruluk ve dürüstlükten hiçbir şartta taviz vermeden projeleri teslim etmek ilk önceliğimizdir.
 

İnsan
 

Firmamız çalışmalarını İnsan odaklı kurmuş olup, İnsanlar arasındaki dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılıklarını baz almaz. Bu anlamda tüm çalışanlar eşit olup tüm başarılar da ortaktır düşüncesiyle hareket eder. Şunu çok iyi biliyoruz ki, hedeflenen her başarıda herkesin iş gücü ve özverisi vardır.
 

Toplum
 

Toplumsal, kültürel faktörler göz önünde tutularak proje yapım süreçlerini yönetmek firma prensibimizdir. Toplumsal faydalar her zaman önceliğimiz olmuş olup, tarihten gelen milli değerlerimize ve ülke menfaatlerimize sahip çıkmak öncelikli görevimizdir.
 

Çevre
 

Yapım aşamalarının her safhasında (öncesi, yapımı ve sonrası) doğanın korunması temel ilkemiz olup, Doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün arttırılması için sürekli çaba sarf ederiz. Yeni nesillerin de daha temiz bir çevre ve doğada yaşaması umuduyla bilinçli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz.